18 lutego 2009

Ósmy

To znowu ja (bo któżby inny.. ;) ) i dziś krótko i w temacie nowości - choć ja, jak zwykle - odrobinę po czasie LOL
Wczoraj Kristen miała premierę nowego zestawu na SDP (wierzcie mi, ta kobieta pracuje jak maszyna do projektowania, tygodniowo potrafi 2 sety wypuścić :D ) - Outta This World - papierowo kosmiczny zestawik, kolorowy i wesoły.


Stronka powstała szybko - naprawdę lubię takie zestawy, które z miejsca wywołują burzę mózgu i projekt powstaje sam-ze-się ;), co i tym razem się stało

you're my world

W tym samym czasie dostalam od Mag zestaw Pop'Delight - tu również szybko powstał skrapek, prosty, bez udziwnień ;)

little cutie

No i na koniec - baaaaardzo spóźniona stronka dla Agi i Kasi, czyli MIA Designs - powstała z ich ostatniego zestawu zatytułowanego Inspired by nature - nazwa mówi sama za się, inspiracja naturą - zatem kwiatki, listki i tym podobne elementy :)


Co z niego zrobię - wiedziałam bez zastanowienia. Powstała stronka, którą przy okazji wystawiłam w wyzwaniu w Gallery Standouts - Perspective Challenge i mam nadzieję, że sprostałam zadaniu, bo niektóre stronki tam zaprezentowane to wyższa szkoła jazdy...

discover

I to chwilowo tyle... :) by nie przeciągać... Miłego wieczoru życzę :D

2 komentarze:

novaczka pisze...

Eri, świetne prace... Ta od Kristen po prostu genialna! Świetne perspektywa fotki! Zupełnie inaczej niż tradycyjnie... Urzekła mnie :) I oczywiście od Mia świetna praca :) Lubie takie prace z fotek :)
Pozdrawiam :)

Pati pisze...

Eri piękne prace I ja znam taka kreatywna desingerke Kasia designs też jak maszyna co tydzień nowy KIT