11 lutego 2009

Szósty

Tak właściwie to wielkiej ochoty na pisanie nie mam..obiecałam sobie jednak, że mimo wszystko coś wreszcie napiszę. Życie mnie dopadło na smutno (a właściwie jego drugie oblicze, bo odszedł Ktoś..ale nie chcę dziś o tym pisać, może w innym poście...)
Potomek zdrowy (na szczęście!!! oby jak najdłużej ;) ), za pasem ferie (tak, w moich okolicach ferie w ostatnim terminie, więc właściwie nie są to ferie zimowe, a przedwiosenne - kuligu w każdym razie nie urządzamy ;) ) - choć nie leniuchowanie, a praca mnie czeka...ale bez codziennego hałasu, dzwonków, zamieszania ;). Za pasem walentynkowe szaleństwo (osobiście - jakoś mnie nie rusza ta okoliczność przyrody, róż to mój najmniej lubiany kolor, nawet scrapbookowo staram się unikać słodkich różowo-landrynkowych tematycznie zestawów, niestety - czasem trzeba popełnić pracę i w tej tematyce...) - coś trza będzie dla Człowieka zorganizować, bo on już zorganizował - seans w kinie, a kino lubię bardzo, więc się cieszę :D
Dodałam nowy gadżecik do bloga - muzyczkę, a konkretnie kilka utworów Lady GaGa - fajne utworki, ostatnio stale w uszach, ulubiony - Paparazzi - jak się komu spodoba, to się ucieszę :D
A skrapbookowo - mam kilka stronek zaległych, niektóre już gdzieś tam wirtualnie wiszą w galeriach, inne zawisną - nowe i świeże chwilowo nie powstaną - nie mam nastroju na dłubaninę...może za parę dni, jak się oswoję z brakiem i przemijaniem...
Z tego co już powstało - kilka stronek dla Kristen. W tym miesiącu jest gościem w Shabby Pickle Designs i to pierwszy (bo będą kolejne!!!) zestaw, który zaprezentowała - Fresh.
Jak widać kolory żywe, radosne, świeże - niemal czuć wiosnę :) Udało mi się stworzyć z niego bardzo fajną stronkę, trochę przełamującą moje dotychczasowe przyzwyczajenia - pojawił się róż, wybielone, przejaśnione strefy - czyli jednak mogę i umiem! ;)
Kirsten ma świetny tzw. "grab bag" - Lottery Ticket - z wyśmienitą zawartością, polecam - z pewnością ten, kto po niego sięgnie nie będzie zawiedziony :) a jako mała zachęta - moja stronka z wykorzystaniem tego, co w worku ;)


Projektantki z A5D znowu stworzyły świetny collab - Lovely - kolorystyka, dobór papierów i elementów daje nieograniczone niemal pole do popisu :)
A ja wykorzystałam go w ten sposób:

love

I to wszystko co mam chwilowo do pokazania.... jutro pojawią się nowe, świetne zestawy Lily Designs, K Studio (na Shabby Pickle, nie na A5D ;) ) i Cafe J -a poniżej mały kąsek na zachętę :D

baner OOpsy Daisy

Lily Designs

Cafe J

Aaa - i nie zapomnijcie zajrzeć na blog Kristen - gdzie już jest i Lily, gdzie bedzie (jutro, 12.02) mała freebie niespodzianka :)

1 komentarz:

Pati pisze...

Pięknie Tu Będę częsiej zaglądała